Mini Bambini mieści się w domu jednorodzinnym przy ulicy Granicznej w Milanówku. Budynek jest w bardzo dobrym stanie technicznym. Parter budynku został zaadaptowany na potrzeby dzieci.

Największe pomieszczenie stanowi przestronna sala zabaw z uwielbianym przez dzieci basenikiem z piłeczkami. W sali zabaw znajduje się również wydzielona jadalnia ze stoliczkami i wysokimi krzesełkami dla najmłodszych oraz kącik biblioteczny, kuchenny, majsterkowicza. Duża, ale przytulna sypialnia z łóżeczkami dostosowanymi do wieku i potrzeb dzieci, pozwala na regenarację sił, krótką przerwę w ciągu dnia pełnego wrażeń.

Łazienka zaopatrzona została w malutkie miski WC i umywaleczki specjalnie dostosowane do wzrostu dzieci. Wszystkie zabawki w sali zabaw są łatwo dostępne dla maluszków, dzięki czemu mogą się bawić i uczyć przez cały dzień. Przy wejściu do żłobka wydzielono wózkarnię, gdzie rodzice mogą bezpiecznie zostawić wózki na czas pobytu dziecka w żłobku.

Dodatkowo żłobek posiada przestronną szatnię oraz kuchnię, w której codziennie przygotowujemy pyszne posiłki dla naszych pociech.

Wszystkie pomieszczenia, z których korzystają dzieci otrzymały pozytywną opinię Powiatowej Stacji Sanitarnej i Powiatowej Straży Pożarnej.

Galeria wnętrz

Jeśli pogoda jest sprzyjająca, dzieci codziennie korzystają z otoczonego piękną zielenią placu zabaw o powierzchni około 500m 2 , na którym starsze mają do dyspozycji zabawki ogrodowe, a młodsze drzemią w wózeczkach. Plac zabaw położony jest na tyłach budynku, z dala od ulicy. Teren placu zabaw jest podwójnie ogrodzony, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo przebywających tam dzieci.

Wszystkie zabawki w naszej placówce posiadają atesty i certyfikaty europejskie. Zawsze staramy się wybierać zabawki najwyższej jakości, które wspierają rozwój naszych podopiecznych.

Współpracujemy z firmami znanymi w branży dziecięcych zabawek, które dbają o jakość swoich produktów tj.: Moje Bambino, Nowa Szkoła, Smily Play, Fisher Price

Zapraszamy do zapoznania się ze statutem żłobka Mini Bambini: Statut (PDF, 40 kb)


Żłobek Mini Bambini spełnia wszelkie wymogi Ustawy z dnia 4 lutego 2011 roku o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3 oraz Rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dn. 25.03.2011 r. w sprawie wymagań lokalowych i sanitarnych dotyczących żłobków i klubów dziecięcych.

Mini Bambini posiada wpis do Rejestru żłobków i klubów dziecięcych nadzorowanego przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej:

Wpis do Rejestru żłobków i klubów dziecięcych